Města v Rumunsku na “H” řazená abecedně

483 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 40 1 2 3 .. 13  » »»

Acăţari nabízí 4 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

Acăţari leží v Rumunsku a nabídne Vám ubytování v hotelech, penzionech a nocleh se snídaní. Pokud Vám ubytovací možnosti ve městě nebudou vyhovovat, můžete se podívat i na ubytování v okolních městech Acăţari jako jsou Corunca, Fîntînele, Târgu-Mureş, Sîngeorgiu de Mureş a Curteni.

Adjud nabízí 3 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

Adjud je jedno z měst ležících v Rumunsku, nabízející ubytování v hotelech. V případě že vám nebudou ubytovací možnosti ve městě vyhovovat, ale hledáte ubytování v lokalitě, můžete zkusit hledat hotely v okolních městech Adjud, jako jsou Bogdana, Tecuci, Onești, Odobeşti a Soveja.

Afumaţi nabízí 6 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

V Rumunsku se nachází i město Afumaţi, které Vám nabídne možnost ubytovat se v jeho hotelech, penzionech a hostelech. Pokud by vám ubytování nevyhovovalo můžete se podívat i na okolní města Pipera, Brăneşti, Otopeni, Bukurešť a Popoeştii-Leordeni a jejich ubytovací kapacity.

Agapia nabízí 2 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

Město Agapia je obklopené městy Văratec, Tîrgu Neamţ, Tîrpeşti, Mînăstirea Neamţ a Buhalniţa a nachází se v Rumunsku. Agapia nabízí ubytování v penzionech.

Aiud nabízí 2 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

Město Aiud a jeho sousední města jako jsou Geoagiu de Sus, Ocna Mureş, Podeni, Rimetea a Ţelna, Vám nabídnou možnost ubytování v penzionech a hostelech v Aiud nebo jeho okolí v Rumunsku.

Alba Iulia nabízí 97 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Město Alba Iulia je obklopené městy Ţelna, Sebeş, Pianu de Jos, Geoagiu de Sus a Pianu de Sus a nachází se v Rumunsku. Alba Iulia nabízí ubytování v hotelech, apartmánech, penzionech, hostelech a nocleh se snídaní.

Albac nabízí 11 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Hledáte ubytování ve městě Albac? Podívejte se na naši nabídku, my nabízíme 11 penzionů. Pokud Vám nic nevyhovuje, můžete prozkoumat i okolní města v naší nabídce jako jsou Vadu Moţilor, Scărişoara, Cîmpeni, Gîrda de Sus a Gheţari v Rumunsku.

Albeştii Pămînteni nabízí 3 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

V Rumunsku se nachází i město Albeştii Pămînteni, které Vám nabídne možnost ubytovat se v jeho penzionech. Pokud by vám ubytování nevyhovovalo můžete se podívat i na okolní města Corbeni, Căpăţîneni-Pămînteni, Curtea de Argeş, Căpăţîneni-Ungureni a Brădetu a jejich ubytovací kapacity.

Alexandru cel Bun nabízí 4 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

Náš systém vám nabízí možnost vyhledání penzionů ve městě Alexandru cel Bun. Kromě samotného ubytování v Alexandru cel Bun nabízíme i ubytování v okolních městech v Rumunsku, nejblíže jsou to Vădurele, Piatra Neamţ, Bicaz, Buhalniţa a Văratec.

Alma Vii nabízí 1 hotel

Obrázek polohy hotelu na mapě

V Rumunsku se nachází i město Alma Vii, které Vám nabídne možnost ubytovat se v jeho penzionech. Pokud by vám ubytování nevyhovovalo můžete se podívat i na okolní města Nemşa, Biertan, Mediaş, Bazna a Slimnic a jejich ubytovací kapacity.

Aluniş nabízí 1 hotel

Obrázek polohy hotelu na mapě

V Rumunsku se nachází i město Aluniş, které Vám nabídne možnost ubytovat se v jeho penzionech. Pokud by vám ubytování nevyhovovalo můžete se podívat i na okolní města Slănic, Cîmpina, Vălenii de Munte, Băneşti a Cornu de Jos a jejich ubytovací kapacity.

Amara nabízí 4 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

V Rumunsku najdeme města Slobozia, Ţăndărei, Călăraşi, Silistra a Urziceni blízko kterých leží také město Amara. Hledáte-li ubytování, můžeme Vám v něm nabídnout ubytování v 4 hotelech a motely.

Aninoasa nabízí 2 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

V Rumunsku najdeme města Petroşani, Vulcan, Lupeni, Straja a Uricani blízko kterých leží také město Aninoasa. Hledáte-li ubytování, můžeme Vám v něm nabídnout ubytování v 2 hotelech a penzionech.

Apoldu de Sus nabízí 1 hotel

Obrázek polohy hotelu na mapě

V Rumunsku najdeme města Miercurea Sibiului, Sălişte, Sibiel, Şugag a Gura Rîului blízko kterých leží také město Apoldu de Sus. Hledáte-li ubytování, můžeme Vám v něm nabídnout ubytování v 1 penzionech.

Arad nabízí 52 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Na našich stránkách pro město Arad najdete 52 hotelů, apartmánů, penzionů a hostelů. Dále nabízíme i možnost  ubytování v okolních městech Arad, jako jsou Vladimirescu, Pecica, Şagu, Ghioroc a Galşa.

Arămoaia nabízí 1 hotel

Obrázek polohy hotelu na mapě

Penziony ve městě Arămoaia Vám nabídnou různé možnosti ubytování. V případě, že ubytovací možnosti Arămoaia nebudou vyhovovat vaším požadavkům, podívejte se po možnostech ubytování v Paşcani, Tîrpeşti, Hîrtoape, Roman a Tîrgu Neamţ, které leží nedaleko.

Arefu nabízí 9 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Náš systém vám nabízí možnost vyhledání penzionů ve městě Arefu. Kromě samotného ubytování v Arefu nabízíme i ubytování v okolních městech v Rumunsku, nejblíže jsou to Căpăţîneni-Ungureni, Căpăţîneni-Pămînteni, Corbeni, Brădetu a Cumpăna.

Arieşeni nabízí 22 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Arieşeni je jedno z měst ležících v Rumunsku, nabízející ubytování v hotelech a penzionech. V případě že vám nebudou ubytovací možnosti ve městě vyhovovat, ale hledáte ubytování v lokalitě, můžete zkusit hledat hotely a penziony v okolních městech Arieşeni, jako jsou Vartop, Hălmăgel, Gheţari, Gîrda de Sus a Scărişoara.

Arpaşu de Sus nabízí 2 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

Na našich stránkách pro město Arpaşu de Sus najdete 2 penziony a resorty. Dále nabízíme i možnost  ubytování v okolních městech Arpaşu de Sus, jako jsou Cîrţişoara, Porumbacu de Sus, Viştioara, Sîmbăta de Sus a Avrig.

Avrig nabízí 6 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Avrig leží v Rumunsku a nabídne Vám ubytování v hotelech a penzionech. Pokud Vám ubytovací možnosti ve městě nebudou vyhovovat, můžete se podívat i na ubytování v okolních městech Avrig jako jsou Porumbacu de Sus, Sebeşu de Sus, Cornăţel, Cîrţişoara a Tălmăcel.

Azuga nabízí 20 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Hledáte ubytování ve městě Azuga? Podívejte se na naši nabídku, my nabízíme 20 hotelů, apartmánů, penzionů a motelů. Pokud Vám nic nevyhovuje, můžete prozkoumat i okolní města v naší nabídce jako jsou Buşteni, Predeal, Sinaia, Paraul Rece a Trăisteni v Rumunsku.

Bacău nabízí 52 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

V Rumunsku se nachází i město Bacău, které Vám nabídne možnost ubytovat se v jeho hotelech, apartmánech, penzionech, hostelech a motely. Pokud by vám ubytování nevyhovovalo můžete se podívat i na okolní města Moineşti, Tîrgu Ocna, Onești, Roman a Bogdana a jejich ubytovací kapacity.

Baia nabízí 1 hotel

Obrázek polohy hotelu na mapě

V Rumunsku se nachází i město Baia, které Vám nabídne možnost ubytovat se v jeho hotelech. Pokud by vám ubytování nevyhovovalo můžete se podívat i na okolní města Jurilovca, Enisala, Corbu, Năvodari a Beştepe a jejich ubytovací kapacity.

Baia de Fier nabízí 13 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Náš systém vám nabízí možnost vyhledání penzionů ve městě Baia de Fier. Kromě samotného ubytování v Baia de Fier nabízíme i ubytování v okolních městech v Rumunsku, nejblíže jsou to Polovragi, Novaci-Străini, Ranca, Vaideeni a Măldăreşti.

Baia Mare nabízí 36 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

V Rumunsku najdeme města Săcălăşeni, Baia-Sprie, Cărbunari, Deseşti a Cavnic blízko kterých leží také město Baia Mare. Hledáte-li ubytování, můžeme Vám v něm nabídnout ubytování v 36 hotelech, apartmánech, penzionech, hostelech a nocleh se snídaní.

Baia-Sprie nabízí 8 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Baia-Sprie je jedno z měst ležících v Rumunsku, nabízející ubytování v hotelech a penzionech. V případě že vám nebudou ubytovací možnosti ve městě vyhovovat, ale hledáte ubytování v lokalitě, můžete zkusit hledat hotely a penziony v okolních městech Baia-Sprie, jako jsou Cărbunari, Baia Mare, Cavnic, Deseşti a Săcălăşeni.

Băicoi nabízí 1 hotel

Obrázek polohy hotelu na mapě

V Rumunsku se nachází i město Băicoi, které Vám nabídne možnost ubytovat se v jeho motely. Pokud by vám ubytování nevyhovovalo můžete se podívat i na okolní města Băneşti, Cîmpina, Păuleşti, Moreni a Cornu de Jos a jejich ubytovací kapacity.

Băiculeşti nabízí 2 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

V Rumunsku najdeme města Curtea de Argeş, Linteşti, Albeştii Pămînteni, Dărmăneşti a Corbeni blízko kterých leží také město Băiculeşti. Hledáte-li ubytování, můžeme Vám v něm nabídnout ubytování v 2 penzionech.

Baile Felix nabízí 63 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

V Rumunsku se nachází i město Baile Felix, které Vám nabídne možnost ubytovat se v jeho hotelech, apartmánech, penzionech a resortech. Pokud by vám ubytování nevyhovovalo můžete se podívat i na okolní města Baile Unu Mai, Oradea, Sîmbăta, Salonta a Mezőpeterd a jejich ubytovací kapacity.

Băile Govora nabízí 7 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Město Băile Govora a jeho sousední města jako jsou Ocnele Mari, Copăcelu, Costeşti, Măldăreşti a Băile Olăneşti, Vám nabídnou možnost ubytování v hotelech, apartmánech a penzionech v Băile Govora nebo jeho okolí v Rumunsku.

Băile Herculane nabízí 28 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Město Băile Herculane a jeho sousední města jako jsou Orşova, Eşelniţa, Dubova, Drobeta-Turnu Severin a Şimian, Vám nabídnou možnost ubytování v hotelech, apartmánech, penzionech a resortech v Băile Herculane nebo jeho okolí v Rumunsku.

Băile Olăneşti nabízí 17 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Băile Olăneşti leží v Rumunsku a nabídne Vám ubytování v hotelech, apartmánech a penzionech. Pokud Vám ubytovací možnosti ve městě nebudou vyhovovat, můžete se podívat i na ubytování v okolních městech Băile Olăneşti jako jsou Călimăneşti, Băile Govora, Ocnele Mari, Râmnicu Vâlcea a Copăcelu.

Băile Tuşnad nabízí 15 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Băile Tuşnad je jedno z měst ležících v Rumunsku, nabízející ubytování v hotelech a penzionech. V případě že vám nebudou ubytovací možnosti ve městě vyhovovat, ale hledáte ubytování v lokalitě, můžete zkusit hledat hotely a penziony v okolních městech Băile Tuşnad, jako jsou Bixad, Balvanyos, Cozmeni, Băţanii Mici a Sîncrăieni.

Baile Unu Mai nabízí 10 hotelů

Obrázek polohy hotelu na mapě

Město Baile Unu Mai a jeho sousední města jako jsou Baile Felix, Oradea, Sîmbăta, Mezőpeterd a Salonta, Vám nabídnou možnost ubytování v hotelech a penzionech v Baile Unu Mai nebo jeho okolí v Rumunsku.

Băltenii de Sus nabízí 1 hotel

Obrázek polohy hotelu na mapě

Băltenii de Sus je jedno z měst ležících v Rumunsku, nabízející ubytování v penzionech. V případě že vám nebudou ubytovací možnosti ve městě vyhovovat, ale hledáte ubytování v lokalitě, můžete zkusit hledat penziony v okolních městech Băltenii de Sus, jako jsou Beştepe, Nufăru, Mahmudia, Partizanii a Maliuc.

Balvanyos nabízí 3 hotely

Obrázek polohy hotelu na mapě

Hledáte ubytování ve městě Balvanyos? Podívejte se na naši nabídku, my nabízíme 3 hotely a penziony. Pokud Vám nic nevyhovuje, můžete prozkoumat i okolní města v naší nabídce jako jsou Bixad, Băile Tuşnad, Cozmeni, Tîrgu Secuiesc a Băţanii Mici v Rumunsku.

Băneşti nabízí 1 hotel

Obrázek polohy hotelu na mapě

V Rumunsku se nachází i město Băneşti, které Vám nabídne možnost ubytovat se v jeho penzionech. Pokud by vám ubytování nevyhovovalo můžete se podívat i na okolní města Cîmpina, Cornu de Jos, Băicoi, Breaza a Aluniş a jejich ubytovací kapacity.

Banpotoc nabízí 1 hotel

Obrázek polohy hotelu na mapě

Město Banpotoc a jeho sousední města jako jsou Chimindia, Simeria, Săcărîmbu, Deva a Şoimuş, Vám nabídnou možnost ubytování v penzionech v Banpotoc nebo jeho okolí v Rumunsku.

Baraolt nabízí 1 hotel

Obrázek polohy hotelu na mapě

Na našich stránkách pro město Baraolt najdete 1 hotel. Dále nabízíme i možnost  ubytování v okolních městech Baraolt, jako jsou Băţanii Mici, Băile Tuşnad, Bixad, Vlăhiţa a Balvanyos.

Bărcăneşti nabízí 1 hotel

Obrázek polohy hotelu na mapě

Hledáte ubytování ve městě Bărcăneşti? Podívejte se na naši nabídku, my nabízíme 1 penzion. Pokud Vám nic nevyhovuje, můžete prozkoumat i okolní města v naší nabídce jako jsou Ploješť, Păuleşti, Băicoi, Ciofliceni a Snagov v Rumunsku.

483 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 40 1 2 3 .. 13  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna:
Bukurešť
So 24.03
Weather Icon: zamračeno
-1° C
So 24.03
Weather Icon: zamračeno
 C
-2° C
Ne 25.03
Weather Icon: převážně zataženo
 C
-3° C
Východ slunce 06:11Západ slunce 18:34
Visibility 24.14 km
Humidity 92 %
Pressure 33694.58 hPa
Wind 6.44 km/h