2 * hvězdičkové hotely v Rumunsku

Řadit dle:
Hledáte nějaké ubytování v Rumunsku za skutečně příznivou cenu? Nezáleží Vám ani tolik na vybavení? Hledáte něco na jednu noc? Chcete něco opravdu levného? Pak hledáte správně mezi 2 hvězdičkovými hotely v Rumunsku!
105 výsledků nalezeno, zobrazeno 101 - 105 «« « 1 .. 4 5 6 

101. Hotel Coroana StarStar

Foto: Hotel Coroana
Lokalita: Brašov
Hodnocení hostů
79 %

Hotel Coroana se nachází v secesní budově z roku 1910 a nabízí pokoje s kabelovou TV. Hotel je umístěn na pěší zóně v historickém centru města Brašov. V hotelu najdete restauraci nabízející mezinárodní kuchyni.


102. Hotel Mures StarStar

Foto: Hotel Mures
Lokalita: Baile Felix
Hodnocení hostů
78 %

Located in the Baile Felix and only steps away from the forest, Hotel Mures offers en-suite rooms, a restaurant, a bar and a terrace. Free WiFi is available in the lobby and free parking is possible on site.


103. Hotel Central StarStar

Foto: Hotel Central
Lokalita: Temešvár
Hodnocení hostů
84 %

Hotel Central se nachází přímo v centru Temešváru vedle hradu Huniade. Nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích a apartmánech s moderním nábytkem a bezplatným Wi-Fi.


104. Hotel Tantzi StarStar

Foto: Hotel Tantzi
Lokalita: Sinaia
Hodnocení hostů
84 %

Situated in a historical building from 1923, Hotel Tantzi is only 1 km from Sinaia Train Station. Surrounded by lush gardens, it offers rooms with cable TV and private bathrooms. All rooms at Tantzi Hotel feature a seating area and carpeted floor.


105. Hotel Bucovina StarStar

Foto: Hotel Bucovina
Lokalita: Suceava
Hodnocení hostů
80 %

Featuring free WiFi, a 24-hour front desk and free parking on site, Hotel Bucovina offers accommodation within walking distance from the centre of Suceava. Guests can enjoy the on-site restaurant and bar.


105 výsledků nalezeno, zobrazeno 101 - 105 «« « 1 .. 4 5 6 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: